• 1402/07/15 - 14:20
  • - تعداد بازدید: 276
  • - تعداد بازدید کنندگان: 265
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه
ورژن جدید داشبورد پروفایل بیمارستان‌ها (فاز درآمد مالی) و داشبورد خدمات پرستاری

نسخه جدید داشبورد پروفایل بیمارستان‌ها (فاز درآمد مالی) و داشبورد خدمات پرستاری طراحی شد.

با توجه به اهمیت وضعیت آماری شاخص‌های بیمارستانی و درآمدهای مالی در روند تصمیم‌گیری‌های کلان بیمارستانی و مدیریتی، نسخه جدید داشبورد پروفایل بیمارستانی و داشبورد خدمات مراقبت پرستاری بر اساس اطلاعات سامانه HIS بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی، طراحی گردید و هم‌اکنون درحال بهره برداری می‌‌باشد.

20960.mp3 نسخه جدید داشبورد پروفایل بیمارستان‌ها (فاز درآمد مالی) و داشبورد خدمات پرستاری طراحی شد.

مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با همکاری تیم‌های درمانی و مالی معاونت‌ درمان برای شناسایی وضعیت آماری شاخص‌های بیمارستانی و درآمدهای مالی در روند تصمیم‌گیری‌های کلان بیمارستانی و مدیریتی، نسخه جدید داشبورد پروفایل بیمارستانی و داشبورد خدمات مراقبت پرستاری را بر اساس اطلاعات سامانه HIS بیمارستان‌ها پیاده‌سازی نمود. نتایج طی مکاتبه به واحدهای زیرمجموعه ارسال و اقدامات لازم برای بهبود مستمر داشبوردها به مدیران محترم مراکز برای دستور پیگیری اعلام شد.

با توجه به اینکه دسترسی اغلب روسای بیمارستان‌ها به داشبورد‌های مذکور فراهم می‌باشد، در صورتیکه نیاز به ایجاد دسترسی جدید یا رفع مشکل عدم دسترسی به داشبورد‌ها می‌باشد، درخواست توسط مسئول فناوری اطلاعات مرکز از طریق سامانه تیکتینگ به این مدیریت ارسال گردد.

لینک سامانه تیکتینگ:

https://ticket.iums.ac.ir/plugins/servlet/desk/portal/29/create/506

 در نهایت از تلاش مدیران واحد‌های تابعه و همچنین تیم‌های درمانی و مالی معاونت‌ درمان که در طراحی و بهبود این داشبوردها همکاری نموده‌اند، تشکر و قدردانی می‌گردد.

  • گروه اخبار : گروه های محتوا,اخبار,اطلاعیه ها,بیانیه
  • کد خبر : 20960
:
کلیدواژه ها
زهره حسینی
خبرنگار

زهره حسینی

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings